У Бучачі почалася серія презентацій фільму "Ті що вірні". Було представлено концепт розвитку телеканалу "Живого ТВ" режисер п. Валерій розповів про сюжет і шлях збору фрагментів з яких вдалося зробити цілісне бачення періоду репресій і легалізації УГКЦ.

Про шлях випробування та стійкості у вірі скріплений кров'ю мучеників розповів  о. Полікарп, ЧСВВ. Прем'єру фільму відвідало біля сто вірних, молодь з колегіуму оо. Василіян та духовенство м. Бучач. Після прем'єри вірні дали власні свідчення з часу підпілля і жваво обговорювали сюжет даючи думки і побажання про створення власного фільму- розповіді про підпілля Бучача.

При прощанні присутні оглянули виставку про шлях Церкви в Центрально-Східній Європі. Зустріч з режисером стала можлива завдяки ініціативі п. Крупи Руслана, директора районного будинку культури та ігумена монастиря оо. Василіян о. Іринея Гумена, ЧСВВ.
Презентації тривають просимо зголошуватися - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

о. Полікарп, ЧСВВ