18 серпня у Місії Постуляції разом з Катехитками Пресвятого Серця Христового з Прудентополя (Бразилія) було проведено зустріч щодо кроків початку беатифікації світлої пам'яті о. Христофора Миськіва, ЧСВВ, василіянина.
 
Біографічна довідка
 
Отець Христофор Гавриїл Миськів народився 19 травня 1905 року у Славонському Броді, Хорватія. Батьки, Гавриїл і Катерина, походили з Галичини. У 1895р. емігрували у Хорватію у пошуку кращих умов для хліборобської праці, саме у тих часах коли Галичина і Югославія, до якої належала Хорватія, входили в Австро-Угорську імперію. 

27 вересня 1921 року, о. Христофор вступає на новіціят 00. Василіан, у Мукачеві, Закарпатська Україна. Завершивши духовно аскетичне виховання та богословський вишкіл, приймає Тайну священства, у празник Різдва Матері Божої, 21 вересня 1932 року. У вересні 1939 року, о. Христофор приїхав до Бразилії, де розпочав інтенсивну і душпастирську працю, зокрема у Прудентополісі, при парафії св. Йосафата. 

При парохії організовує гуртки Апостольства Молитви, групи молитви за Україну і Марійські Дружини. Він проповідує місії і реколекції для молоді, організовує курси для вишколу катехитів. Був викладачем у Семінарії св. Йосифа та співпрацівником редакції газети «Праця», а зокрема журналу «Український Місіонер у Бразилії», який виходив раз у місяць. Сповняв служіння Ігумена і викладача Філософії для василіанських студентів в Іваї та Курітібі. Упродовж довгих років виконував   функцію прокуратора та економа Василіянського Чину у Бразилії. Душпастирював в Аргентині та Парагваї. 

У періоді коли були заборонені християнські практики, обрядові і культурні традиції у мові різних етнічних груп їхніх батьків і дідів, які поселилися у південній Бразилії, у 1940 року, о. Христофор заснував з кола побожних дівчат Світський Інститут Катехиток Пресвятого Серця Христового. Членів цього Інституту о. Христофор посилає до різних церковних спільнот, де вони смиренно виконують євангелізацію та викладацьку працю по школах.

Останні роки свого життя, будучи вже хворим, о. Христофор провів у Прудентополісі у затишші монастиря Отців Василіан на молитві, жертвуючи Господеві свої терпіння і обмеження. Після відданого і чеснотливого життя та труду на Божій ниві, 7 червня 1973 року, Господь його покликав до свого Царства. Похований блаженної пам'яті о. Христофор Миськів, ЧСВВ на монастирському цвинтарі у Прудентополі.
На похороні Преосвященний Владика Єфрем Кривий сказав: „Сьогодні ми можемо сміло проголосити о. Христофора «Апостолом Христового Серця»!”. 
Заохочуємо молитися до Господа Бога за прославу серед святих о. Христофора просячи потрібних ласк у власних потребах життя у Божій ласці.