Обдарований чеснотою привітності, він не вимовляв засуджень до людей, навіть до тих, хто завдав йому кривди та приниження.

Праведний Слуга Божий Франческо Саверіо Топпі народився в Брусциано (Неаполь, Італія) 26 червня 1925 року в селянській родині. У віці 11 років його прийняли до францисканської семінарії капуцинів у Сорренто. Тимчасово прославився 4 жовтня 1941 року, а урочисто — 7 липня 1946 року, а 29 червня 1948 року був висвячений на священика.

Пізніше отримав ступінь доктора церковної історії в Папському Григоріанському університеті, після чого викладав у семінарії капуцинів у Неаполі.

У 1959 році обраний провінційним настоятелем провінції Неаполь, і займав цю посаду до 1968 року. Він кілька разів відвідував монастирі та місійні території, що залежала від Провінції в Латинській Америці. У 1971 році генеральний міністр Ордена призначив його міністром провінції Палермо, щоб зцілити розлад, створений в провінції. З молитвою, лагідністю і смиренням він зміг щасливо виконати свій уряд.