21 січня 2021 року Святіший Отець Франциск прийняв на аудієнції Преосвященного кардинала Марчелло Семераро, префекта Конгрегації у справах святих. Під час аудієнції Папа уповноважив Конгрегацію оприлюднити декрети, що стосуються:

 

- мученицької смерті Слуги Божого Джованні Форнасіні, єпархіального священика; народився 23 лютого 1915 р. в П'яначчо ді Ліццано в Бельведер (Болонья, Італія) і вбитий з ненависті до віри, у Сан-Мартіно-ді-Капрара (Італія), 13 жовтня 1944 р.

 

23 лютого 1915 р. він вступив до семінарії в 1931 р., Був висвячений як диякон в 1941 р. і відправлений до Спертікано на допомогу літнім протоієреєм. Висвячений на священика 28 червня 1942 р., він був призначений парафіяльним вікарієм у цій же парафії. Коли протоієрей помер, у серпні того ж року Слуга Божий був покликаний змінити його на чолі парафії. У трагічний період німецької окупації Слуга Божий перетворив свою парафію на «подвір’я милосердя», зробивши себе доступним для всіх, хто потребував допомоги. Під час різанини в Монте-Соле він зцілював рани втрат свого народу.